Trennipuhkus 2 kuud

Viienda trennikuu kokkuvõte. Nädala eesmärk jätkuvalt: treenida 4h 55min (2h 20min I tsoonis, 2h 35min II tsoonis) ja kulutada 1900kcal. Kaal on püsinud paigal.

  • 18. nädalal ei käinud trennis. Põhjuse leidsin uues kavas. Kui ei meeldi, siis on ennast väga raske motiveerida.
  • 19. nädalal suure eneseületamise tulemusena 2*BP ja 30 min rattasõitu. 
  • 20. nädalal jälle trennivabalt. P-l lõppes oma klubis aasta ning võttis trennitamisest puhkust. “Kaaslane” kadus kõrvalt ja trenniminek muutus veelgi raskemaks. Kevadel on hommikuti ärkamisega suur probleem – magaks viimase võimaluseni.
  • 21. nädalal 1*BP ja 15 min rattasõitu.
  • 22. nädalal 1*BP ja see kell 12.00 algusega. Kuigi pere torgib tagant on 7.30 või 9.00 algavasse trenni minek lootusetu ettevõtmine.

Kuuenda trennikuu kokkuvõte. Nädala eesmärk jätkuvalt: treenida 4h 55min (2h 20min I tsoonis, 2h 35min II tsoonis) ja kulutada 1900kcal. Kaal on püsinud paigal.

  • 23. nädalal 1*BP ja seekord varahommikul.
  • 24. -27. nädalal trennis ei käinud. Tööl algas suvepuhkuste periood, mistõttu koormus suurem ja enda kokkuvõtmine veel raskem.

Seitsmenda trennikuu kokkuvõte. Nädala eesmärk on väiksem: treenida 4h 05min (1h 45min I tsoonis, 2h 20min II tsoonis) ja kulutada 1700kcal. Kaal on püsinud paigal.

  • 28.-31. nädalal trennipuhkus jätkus.
  • 32. nädalal 1*BP74. Keskpäevane trenn toimus palavas saalis. Soojendus ja jalad samade raskustega, mis viimati kasutasin, rind ja selg veidike kergematega.  Kuni väljaasteteni oli väga mõnus. Ei tundnud üldse, et on 2 kuud täiesti trennivaba elu olnud. Väljaasteid tegin täismahus nagu teised, sest treener ei pakkunud seekord välja leebemat varianti nõrkadele põlvedele. Poole peal hakkasid jalad all värisema ja tekkis soov maha istuda – nii raske oli. Siiski pidasin lõpuni vastu. Tulemus – kulutatud 384 kcal ja korralik lihasvalu, millest taastusin 5 päeva. P. alustas ka uuesti trennis käimisega.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s