Säästa 52 nädalaga 1378€

Internetis on kümneid lehekülgi, mis õpetavad kuidas säästa 52 nädalaga vähemalt 1378$. Mulle see idee meeldis, mistõttu asendasin tabelis dollarid eurodega.

52 week money challengePaljudes kalendrites on iga nädal nummerdatud alates Nädal #1: Jaanuar 1-7.  Selles 52-nädala plaanis säästad igal nädalal niipalju eurosid kui mitmes nädal see on. Kui mõnel nädalal on rohkem vaba raha lisa seegi hoiusele ja tulemuseks võid säästa detsembri lõpuks rohkemgi kui 1378€.

Kogumist saab alustada ümberpööratult tabeli lõpust. 1. nädalal hoiustatav summa on 52€, 2. nädalal 51€ jne. Raha säästmine võib olla lõbusam kui lõikad välja 52 väikest numbrit, paned need  ümbrikusse ja igal nädalal võtad loosiga numbri. Või täidad purgi 52 nummerdatud jäätisepulgaga, millest igal nädalal asendad ühe samas väärtuses eurodega.

Kindlasti ei sobi selline raha säästmise plaan paljudele. Kolmas variant on hoopis raha koguda lisades hoiusele igal nädalal täpselt sama summa 26,50€ (ca 115€ kuus) ja saadki kokku 1378€.

Kunagi ei ole liiga hilja alustada raha säästmise väljakutsega. Pole tähtis, kas on 1. jaanuar või 31. detsember – sa annad endale lubaduse teha algust ja pidada plaanist kinni. Kaotada ei ole midagi, on vaid palju võita!

52 nädalat

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s